השירותים שלנו

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות היא חלק מליבת הפעילות שלנו במרקוביץ כהן.
מחלקת הנהלת החשבונות שלנו כוללת שישה עובדים האחראים לאיסוף וריכוז כלל הנתונים הנדרשים לביצוע הנהלת חשבונות חודשית. על בסיס מידע זה אנו מפיקים דוחות מע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. 

הכנסות כנגד הוצאות

הנהלת החשבונות מפיקה דו”ח שקובע את חבות המס של כל עסק. מטרתנו היא לסייע לבעלי עסקים וחברות לצמצם את עלות המיסוי, לפעול באופן יעיל ולדווח על הוצאות שאכן יוכרו במס. על פי חוק, ישנן הוצאות שיוכרו במס או יוכרו חלקית ויש שלא יוכרו. אנו נסייע לכם בהחלטת הדיווח על הוצאות מוכרות והוצאות שלא יוכרו. יש לכך חשיבות מכרעת כיוון שעסקים שהצהירו דיווחי כזב נקנסו בעבר וניזוקו קשות.

מאזן בוחן חודשי

הנהלת החשבונות שלנו מרכזת את הפעילות באופן חודשי כך שאחת לחודש ניתן להוציא מאזן בוחן כדי לבדוק את מצב ההכנסות וההוצאות של העסק לצד המיסוי. תיעוד קפדני של ההוצאות מאפשר גישה לכרטסת העסק כדי לערוך דוחות שמספקים מידע על ההתנהלות הפיננסית של העסק. כך קורה לא אחת שלקוחות מבקשים מאיתנו גישה לנתונים כדי לנתח, לשפר ולייעל תהליכים פיננסים בעסק.

עמידה בלוחות זמנים מול רשויות המס

כל עסק נדרש לדווח למס הכנסה וביטוח לאומי בתאריך 15 לחודש, אחת לחודש או אחת לחודשיים למעט עוסקים פטורים. לעיתים רשויות המס משנות את מועד הדיווח בשל חגים או אירועים שונים, אך ההקפדה שלנו היא להגיש את הדוחות במועד ובזמן, ללא דיחוי. באופן שוטף אנו מטפלים באלפי תיקי לקוחות בחודש (חברות ועצמאיים) ולשם כך בנינו מערכת הנהלת חשבונות קפדנית ומדויקת.