השירותים שלנו

1

מיסוי אמריקאי שכירים

מחלקת מיסוי אמריקאי במשרדנו מונה 10 עובדים בישראל ו 50 עובדים בארה”ב. אם אתה אזרח אמריקאי שחי בישראל ודאי ידוע לך שבכל שנה אתה מחויב על פי חוק להגיש דו”ח שנתי לרשויות המס בארה”ב – IRS.
גם לקוחות ישראלים עצמאיים הפועלים באמריקה וחברות ישראליות מחויבות בכל שנה להגיש דו”ח מפורט.

2

מיסוי אמריקאי נדל״ן

התאגדות כחברה מסוג (Limited Liability Company), מאפשרת יתרונות של חברה בעירבון מוגבל הנהנת מהטבות מס הנובעים משותפות. ב LLC אין מניות דוגמת חברה בע”מ, אך יש זה UNITS – יחידות ובעליה מוגדרים “חברים” (MEMBERS). ב LLC אין דירקטוריון ונושא הבעלות גמיש יותר מאשר בחברה בע”מ.

3

חשבות שכר

אנו מעניקים שירות אישי גם לעסקים ולחברות הפעילים בארה”ב. ביחד יוצרים את הגשר המאפשר הצלחה עסקית בינלאומית ומספקים ביטחון לנוע בתוך גבולות גזרה ברורים גם בשטח פחות מוכר, תוך שמירה צמודה שלנו בכל היבט פיננסי.

4

ביקורת

אחד מתחומי הליבה במשרדנו הוא הכנת דוחות כספיים וביקורת לחברות פרטיות וציבוריות, שותפויות, עצמאים ומלכ”רים עבור רשויות המס. תהליך הכנת הדו”חות שופך אור על כל ההתנהלות הפיננסית של העסק אשר מחויבת עפ”י חוק רשויות המס.

5

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות היא חלק מליבת הפעילות שלנו באשל מרקוביץ כהן אמינוב. מחלקת הנהלת החשבונות שלנו כוללת שישה עובדים שאחראים לאיסוף וריכוז כלל הנתונים הנדרשים לביצוע הנהלת חשבונות חודשית. על בסיס ניירת זו אנו מפיקים דוחות מע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. 

6

מחלקה כלכלית - עתידי !