מיסוי בארצות הברית

בארצות הברית ישנה שיטת מיסוי שמתייחסת לאדם ולא לטריטוריה, בניגוד לשיטה הישראלית הטריטוריאלית. כך שכל אזרח אמריקאי מחויב במס על כל הכנסה שהוא מרוויח, לא משנה איפה הוא מתגורר או מייצר את ההכנסה. זו שיטת מיסוי שעלולה לגרום למצבים בהם יהיו כפילויות במיסוי. בשל כך, רשויות המס בארה"ב מחייבות את כל האזרחים להגיש דוח מס שנתי על הכנסותיהם הבינלאומיות.

ריכזנו עבורכם את כל המידע המקצועי שתצטרכו כדי לדעת על מיסוי בארצות הברית.

משרדנו מתמחה במתן שירות אישי לעצמאים ולעסקים הפועלים ברחבי ארה"ב ובעל ניסיון ומוניטין של שנים רבות. אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל להעניק לכם שירות מלא ומקצועי.

פתיחת חברה בארצות הברית | כל מה שצריך לדעת לפני פתיחת העסק

פתיחת חברה מחוץ לישראל יכולה להיות הליך מורכב הטומן בתוכו בירוקרטיה רבה, בפרט פתיחת חברה בארצות הברית. בעזרת תכנון נכון, ידע וכלים מותאמים ניתן לעשות זאת בקלות יחסית תוך נקיטת צעד משמעותי לקידום העסק בשוק הבינלאומי.

קרא עוד »
מס עיזבון אמריקאי

מס ירושה בארה"ב

מס ירושה בארה"ב הוא מס שחל על עיזבונו של אדם שנפטר. במאמר הקצר הבא נדגיש את ההבדלים במיסוי ירושות בין אזרחים אמריקאים לישראלים שמשקיעים בארצות הברית, נעמוד על מדרגות המס והפטורים האפשריים וניגע בכמה היבטים שקשורים להבדל בין משקיע יחיד להתאגדות משותפת.

קרא עוד »
ein number service

מה זה מספר EIN

EIN או Employer Identification Number, הוא מספר זיהוי פדרלי המונפק על רשות המיסים הפדרלית (IRS) של ארצות הברית. הוא משמש לישויות משפטיות, כגון חברות, שותפויות, LLC ועסקים עצמאיים, לצורכי מס. מספר EIN הוא המקביל האמריקאי למספר תעודת זהות (ח.פ.) בישראל.

קרא עוד »
מה זה FBAR

מה זה טופס FBAR?

כל אזרח אמריקאי או מחזיק בגרין קארד, גם אם חיים בישראל או במדינה אחרת מחוץ לארה"ב, מחויבים לדווח לרשויות בארה"ב על כל חשבונות הפיננסיים הזרים שלהם באמצעות טופס FBAR (טופס 114).
טופס FBAR או Foreign Bank Account Report הוא טופס דיווח שנתי שנדרש לדווח על כל חשבונות פיננסיים זרים שלהם.

קרא עוד »
The Corporate Transparency act

חוק השקיפות התאגידית החדש בארה"ב: מי צריך לדווח, מתי ומה הסנקציות?

בעלי עסקים בארה"ב? סביר להניח שאתם עומדים להיות מושפעים מחוק השקיפות התאגידית (CTA) החדש (להלן: "החוק" או "חוק השקיפות") שנכנס לתוקפו בארצות הברית.
הליך חקיקתי דרמטי שנכנס לתוקפו בינואר 2024, אשר גם נוגע בסבירות גבוהה לפעילותכם העסקית וגם, שימו לב, מעמיד לרשותכם תקופת זמן קצרה לפעולה עם סנקציות בגין עיכובים או טעויות מיותרות.

קרא עוד »